Apartmán Harrachov pro vaše horské zážitky

Zimní sezóna

1800 Kč/noc pro až 4 osoby

Letní sezóna

1700 Kč/noc pro až 4 osoby

Mimo sezónu

1500 Kč/noc pro až 4 osoby

Jednorázový poplatek za úklid: 40 EUR
Předání klíčů v Kulmhofu: 10 EUR

NABÍZÍME

Příjemné ubytování v apartmánovém domě Kulmhof v prostředí rakouských Alp.

Kulmhof se nachází na nádherném slunném místě s úchvatným výhledem na horský masiv Grimming v malebné horské vesničce Tauplitz v oblasti solné komory.

V bezprostředním okolí naleznete řadu lyžařských středisek nebo termální lázněcyklostezky či si můžete vyjít na túru a kochat se krásami alpských horských masívů. 

Na své si přijdou i příznivci raftinguferrat či golfu.

Naši návštěvníci mohou po celý den zcela zdarma využívat bazén a saunu.

ZIMNÍ AKTIVITY

Příznivá zeměpisná poloha zajišťuje vhodné sněhové podmíny od prosince až do dubna. Apartman je přímo na zastávce skibusu , který vás zaveze  ke stanici sedačkové lanovky lyžařského střediska Tauplitz. Skibus je zdarma.

Svahy v okolí hory Schneiderkogel (1 765 m) jsou ideálním místem pro freestylisty.

Milovníkům běžkování jsou nabízeny upravované běžkařské trasy pro bruslení a klasický běh na lyžích o celkové délce 130 km.

Dále můžete vyzkoušet nedaleká lyžařská střediska jako Planneralm, Riesneralm, Loser, Kaiserau, ledovec Dachstein a nebo světoznámé středisko Schladming.

Středisko nabízí i mnohé další sportovní aktivity, jako např. sáňkařskou dráhu s nočním osvětlením a pod.

Pro zotavení a relaxaci jsou návštěvníkům k dispozici lázně GrimmingTherme v Bad Mitterndorfu nebo lázně v Bad Aussee. Samozřejmě mimo saunu a bazén přímo v objektu Kulmhof.

LETNÍ AKTIVITY

Typy na výlet

www.zipline.at

Pěší turistika

Pěší turistika je v této lokalitě velmi oblíbená díky rozmanité krajině. V okolí se nacházejí krásné turistické trasy, které protínají rozkvetlé louky a přitom s nádhernými pohledy na rakouské Alpy. V okolí se nacházejí mnohé vrcholy s vyhlídkami, které určitě stojí za navštívení.

Cyklistické trasy

Cyklistické trasy v okolí jsou velmi zajímavé svojí různorodostí a vedou nádhernou přírodou rakouských Alp. Cyklistické stezky lze kombinovat podle vlastního uvážení, je možné je propojovat a užít si tak ježdění přesně podle sebe.

Golf

Cca 20 km od Tauplitzu je 18-ti jamkové golfové hřiště, které se rozkládá v nádherné přírodě obklopené majestátními  horami. 

Termální lázně

Cca 7 km od Tauplitzu se nacházejí nádherné termální lázně Bad Mitterndorf. Součástí lázní je několik venkovních i vnitřních bazénů, saunový svět, speciální sauny pouze pro ženy, slunečná terasa a kvalitní občerstvení. Ve vnitřních prostorách lázní je krásných 33°C.

www.grimming-therme.com

Přímo v městečku Tauplitz je příjemné koupaliště (vstupné 3 eura na osobu).

UBYTOVÁNÍ

Apartmánový dům Kulmhof disponuje bazénem a saunou, které jsou návštěvníkům po celý den zdarma přístupné. Jedná se o vyhřívaný krytý bazén o rozměrech 20x5m. Sauna je pro 9 osob a jedná se o klasickou finskou saunu. Bazén a sauna jsou otevřeny denně od 6:00 do 20:00 hodin.

Lyže je možné ukládat ve společné lyžárně, v létě tato místnost slouží k uskladnění kol. 

Před domem je velké parkoviště pro návštěvníky zdarma.

V zimním období je přímo u domu zastávka Ski-busu (dietauplitz.com).

Vybavení:

 • topinkovač
 • mikrovlnná trouba
 • varná konvice
 • varná deska
 • lednice s mrazákem
 • sklápěcí manželská postel (šířka 140cm)
 • rozkládací sedačka pro dva (šířka 140cm)
 • koupelna s vanou
 • TV (české programy)
 • WI-FI
 • balkon

REZERVACE

Načítá se kalendář...
Powered by Booking Calendar